Araba oyunları 724 içerisinde Çiftlik Kargo Traktörü Oyunu oyna. Oyunu oynayabilmeniz için Flash Oyun eklentisi gerekir.

Çiftlik Kargo Traktörü Oyunu Oyna

Çiftlik Kargo Traktörü oyunu oyna, traktör oyunları, en güzel Flash oyunu.

Oyunu Beğen

Oyunu Nasıl Oynarız
Çiftlik içerisinde nakliye işlerini yapmak için iyi bir traktör şoförü gerekiyor. Traktörün römorkundaki yükü eksiksiz ve zarar görmeden istenilen yere taşımanız gerekiyor. Çiftlik kargo traktörü oyunumuz 12 bölümden oluşuyor. Oyunu ilk açtığımızda ilk bölümden başlamak durumundayız. Sonraki bölümlere geçiş yapabilmeniz için bölümlerde başarı göstermeniz, yani traktördeki kargo yükünü eksiksiz ve sorunsuzca yük sahiplerine iletmeniz gerekiyor. Eğer kendinizi sevdirir ve işinizi güzelce yaparsanız çiftliklerin bir numaralı kargo taşıyıcısı olabilirsiniz. Oyunu klavye yön tuşları ile oynuyoruz. Ayrıca oyun bölülerini süreleri içerisinde tamamlamanız gerekiyor. İyi oyunlar.

Araba Oyunları 724 İçerisinde Bu Oyunlarada Göz Atın

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.