Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Çekici Yarışları oyunu Araba Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Oyunları > Çekici Yarışları Oyunu

Çekici Yarışları Oyunu

Çekici Yarışları Oyunu
Oyun boyutu: 8.81 MB
Oynama: 5.719
Oyun Türü: Unity

Çekici Yarışlarında aracınızı kontrol ederek karşınıza çıkacak olan rakiplerinizi hızlı bir şekilde geride bırakmalısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Çekici Yarışları oyunun da sizlerden istenilen Çekici Yarışları oyununa başladıktan sonra sizlere verilen aracın kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan rakiplerinizi hızlı bir şekilde geride bırakarak yarışı en kısa sürede tamamlamalısınız. Çekici Yarışları oyunun da bu işlemleri yaparken “Turbo” özelliğini açarak daha da yüksek hızlara ulaşabilirsiniz. Çekici Yarışları oyunun da herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.