Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Sütçü Baba oyunu Kamyon Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Kamyon Oyunları > Sütçü Baba Oyunu

Sütçü Baba Oyunu

Sütçü Baba Oyunu
Oyun boyutu: 3.93 MB
Oynama: 5.712
Oyun Türü: Flash

Aracın kontrollerini yaparak sütlerin dökülmesini engelle, ancak yol üzerinde çok fazla engel var bu işi zor yapacaksın.

Oyun Nasıl Oynanır:
Sütçü Baba oyunun da sizlerden istenilen Sütçü Baba oyununa birinci aşamadan başlayarak en son ki aşamaya doğru ilerlemeniz. Daha sonrasın da ise sizlere verilen aracın bagajın da bulunan deponun içerisin de ki sütlerin dökülmemesi gerekiyor. Sütçü Baba oyunun da bu işlemleri yaparken platform üzerin de dikkatli bir şekilde geçiş yaparak bu işlemleri engelleyebilirsiniz. Sütçü Baba oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Kamyon Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.