Araba oyunları 724 içerisinde yayınlanan Araba Oyunları için flash, shockwave ve unity 3d eklentisi gerekir. Eklentileri sisteminize ücretsiz olarak kurmak için sayfamızı inceleyin.

Araba Oyunları > Bütün Oyunlar > Eklenti sayfası

Unity 3D Oyunlar, Shockwave ve Flash Oyunlar Eklenti

3D shockwave oyunlar ve flash oyunlar için gerekli olan eklentiler.

Adobe Shockwave Player ve Flash Player Eklenti Test Ekranı

Shockwave eklentisi yüklü değil.

Shockwave Player Test
Soldaki ekranda shockwave player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Shockwave Player yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Shockwave Player yüklü değildir. Aşağıdaki buton yardımıyla kurulum dosyasını indirip eklentiyi sisteminize kurunuz.
<div align="center">Sisteminizde Unity Web Player kurulu değil!<br /><br /><a href="http://www.unity3d.com/unity-web-player-2.x" rel="nofollow">Unity3d Web Player eklentisin kurulum dosyası için tıklayın.</a> </div>
Unity3D Player Test
Soldaki ekrandan unity3d player eklentisi kurulumu değilmi test edebilirsiniz. Eğer unity3d player eklentisi kuruluysa test numaraları görünecek. Eğer eklenti kurulu değilse eklentiyi indirebileceğiniz sayfa adresi gösterilecek. Bu adrese tıklayarak unity3d eklentisini indirebilirsiniz.

Flash player eklentisi yüklü değil.

Flash Player Test
Soldaki ekranda flash player sürüm numarasını görmeniz gerekiyor. Eğer sürüm bilgisi görünmüyorsa lütfen aşağıdan Flash Player eklentisini yükleyiniz.
Yandaki test ekranını göremiyorsanız sisteminizde Adobe Flash Player eklentisi yüklü değildir. Lütfen aşağıdaki flash player butonu yardımıyla kurulum dosyasını indirerek eklentiyi kurunuz.
Adobe Shockwave Player, Unity3D ve Flash Player Eklenti İndirme Ekranı
3D Oyunlar için: Adobe Shockwave Player EklentisiSitemizde yayınladığımız shockwave 3d oyunlar adobe shockwave player eklentisi ile çalışmaktadır. Eklentiyi ücretsiz olarak indirip kurulumu tamamladıktan sonra sitemizde yayınlanan bütün 3d oyunları oynayabileceksiniz.
Unity3d Oyunlar için: Unity3d player eklentisiSitemizde yayınladığımız shockwave 3d oyunlar ve flash oyunlar dışındaki Unity3D oyunlarımızı oynayabilmeniz için Unity3d Web Player eklentisini yüklemeniz gerekiyor. Eğer Unity3d oyunları açmakta sıkıntı yaşıyorsanız yandaki logoya tıklayarak unity3d web player eklentinizi güncelleyin.
Flash Oyunlar için: Adobe Flash Player EklentisiSitemizde yayınladığımız 3d oyunlar ve unity3d oyunlar dışındaki diğer oyunlarımız adobe flash player eklentisini ile açılabilmektedirler. Eğer flash oyunlarda sıkıntı yaşıyorsanız adobe flash player eklentisinin versiyonu eski yada güncelliğini yitirmiş olduğu olabilir. Eklentiyi güncelleştirmek yada ilk kurulum için kurulum dosyasını indirin.
Not: Araba oyunları oynayabilmeniz için gerekli olan shockwave ve flash player eklentileri Adobe tarafından üretilen bir eklentidir. Bir diğer eklenti Unity 3d oyunlar için gerekli olan eklenti de Unity3d firması tarafından karşılanır. Eklentiler ücretsiz olarak sunulur ve sisteminize hiçbir zararı dokunmaz. Eklentileri yükleyerek sitemizdeki ve diğer sitelerdeki flash, shockwave ve unity3d web içerikli oyunları her zaman sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.
Oyun eklentileri yada diğer konularda yardım almak isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun.

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.