Araba oyunları 724 içerisinde Tekerlekli Sandalye Yarışları Oyunu oyna. Oyunu oynayabilmeniz için Flash Oyun eklentisi gerekir.

Tekerlekli Sandalye Yarışları Oyunu Oyna

Tekerlekli Sandalye Yarışları oyunu oyna, yarış oyunları, en güzel Flash oyunu.

Oyunu Beğen

Oyunu Nasıl Oynarız
Tekerlekli Sandalye Yarışları, oyunda amacımız her engele rağmen yarışlardan başarıyla ayrılmak. Bir sağlık kuruluşunun yazdırdığı bir oyun bu çok fazla eğlence beklemeyin ancak içerisinde çok fazla hikaye ve öğüt var. Oyunda canlandırdığınız insanlar engelli ve sakat insanlar. Onların yarışlara katılmasını ve hayata katılmasını sağlıyorsunuz. Oyunu oynayın ve oynatın ki insanların engelleriyle artık daha çok ilgilenilsin. Gerçekten çok güzel bir oyun. Sadece yön tuşlarıyla oynanıyor. İyi eğlenceler.

Araba Oyunları 724 İçerisinde Bu Oyunlarada Göz Atın

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.