Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Uluslararası Polis oyunu Araba Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Oyunları > Uluslararası Polis Oyunu

Uluslararası Polis Oyunu

Uluslararası Polis Oyunu
Oyun boyutu: 2.61 MB
Oynama: 5.785
Oyun Türü: Flash

Farklı ülkelerden gelen hırsızları hızlı bir şekilde yakalamanız gerekiyor aracınızı kullanarak onları sıkıştırın ve etkisiz hale getirin.

Oyun Nasıl Oynanır:
Uluslararası Polis oyunun da sizlerden istenilen Uluslararası Polis oyununa birinci aşamadan başlayarak en son ki aşamaya doğru ilerlemeniz gerekiyor. Uluslararası Polis oyunun da polis aracınızın kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan suçluları hızlı bir şekilde kıskıvrak yakalamanız gerekiyor. Uluslararası Polis oyunun da bu işlemlerin hepsini yapabilmek için ise, Klavye kontrollerinden faydalanabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.