Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Çılgın Taksi oyunu Araba Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Oyunları > Çılgın Taksi Oyunu

Çılgın Taksi Oyunu

Çılgın Taksi Oyunu
Oyun boyutu: 3.00 MB
Oynama: 5.732
Oyun Türü: Flash

Taksinin kontrollerini yaparak gidebildiğiniz kadar uzak mesafeye doğru gitmeniz gerekiyor karşınıza çıkacak olan engellerden kaçın.

Oyun Nasıl Oynanır:
Çılgın Taksi, Araba Oyunları 724, Araba Oyunları Kategorisin de yeni bir oyun ile tekrardan sizlerle. Çılgın Taksi oyunun da sizlerden istenilen Çılgın Taksi oyunu da en yüksek puana almanız. Bu puanı almak için yapmanız gereken sadece yol üzerin de bulunan envanterleri toplayarak hızlı bir şekilde etrafınız da bulunan araçları da geri de bırakmanız gerekiyor. Çılgın Taksi oyunun da bu işlemlerin hepsini yapabilmek için ise, Klavye kontrollerinden faydalanabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.