Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Gaz Almak İçin Dur oyunu Araba Park Etme Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Park Etme Oyunları > Gaz Almak İçin Dur Oyunu

Gaz Almak İçin Dur Oyunu

Gaz Almak İçin Dur Oyunu
Oyun boyutu: 1.95 MB
Oynama: 6.317
Oyun Türü: Flash

Gaz Almak İçin Dur oyunun da sizlere verilen aracın kontrollerini yaparak benzin istasyonuna doğru geçerek orada benzin almak için park alanı bulmalısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Gaz Almak İçin Dur oyunun da sizlerden istenilen Gaz Almak İçin Dur oyununa birinci aşamadan başlayarak o aşama içerisin de sizlere verilen aracın kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan engellerin arasından geçmeniz ve benzin pompasına doğru ulaşmalısınız. Gaz Almak İçin Dur oyunun da bu işlemlerin hepsini yapabilmek için ise, Klavye kontrollerinden faydalanabilirsiniz. Gaz Almak İçin Dur oyunun da herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Park Etme Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.