Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Park Et ve Filme Yetiş oyunu Araba Park Etme Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Park Etme Oyunları > Park Et ve Filme Yetiş Oyunu

Park Et ve Filme Yetiş Oyunu

Park Et ve Filme Yetiş Oyunu
Oyun boyutu: 3.76 MB
Oynama: 7.376
Oyun Türü: Flash

Sinemanın tıklım tıklım dolu olan park alanına aracınızı hızlı bir şekilde park ederek filme yetişmelisiniz.

Oyun Nasıl Oynanır:
Park Et ve Filme Yetiş, Araba Oyunları 724, Araba Oyunları Kategorisin de yeni bir oyun ile tekrardan sizlerle. Park Et ve Filme Yetiş oyunun da sizlerden istenilen Park Et ve Filme Yetiş oyununa başladıktan sonra sizler verilen aracı kullanarak sinema salonunun özel park alanına aracınızı park etmeniz gerekiyor. Fakat bu işlem o kadar da kolay olmayacaktır çünkü hiçbir boş alan yoktur. Hızlı bir şekilde boş alan bularak aracınızı park etmeniz gerekiyor. Park Et ve Filme Yetiş oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Park Etme Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.