Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Sokak Otobüsü oyunu Araba Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Oyunları > Sokak Otobüsü Oyunu

Sokak Otobüsü Oyunu

Sokak Otobüsü Oyunu
Oyun boyutu: 589.60 KB
Oynama: 6.450
Oyun Türü: Flash

Otobüsün kontrollerini yaparak sokakların arasın da olan duraklara doğru dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor bu işlemleri yaparken bir yandan da yayalara dikkat etmeniz sizlere avantaj sağlayacaktır.

Oyun Nasıl Oynanır:
Sokak Otobüsü oyunun da sizlerden istenilen Sokak Otobüsü oyununa birinci aşamadan başlayarak o aşama içerisin de bulunan duraklara hızlı bir şekilde ulaşarak yolcuları toplamanız gerekiyor. Sokak Otobüsü oyunun da bu işlemleri yaparken bir yandan da etrafınız da bulunan yayalara dikkat etmeniz gerekiyor. Trafik kurallarına uyarak bu işlemleri yaparsanız da artı puanlar kazanabilirsiniz. Sokak Otobüsü oyunun da bu işlemlerin hepsini yapabilmek için ise, Klavye kontrollerinden faydalanabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar

Benzer Araba Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.