Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Su Motoru oyunu Yarış Oyunları arasında yerini alıyor.

Su Motoru Oyunu

Su Motoru Oyunu
Oyun boyutu: 1.84 MB
Oynama: 6.166
Oyun Türü: Flash

Sizlere verilen su motorunu kontrol ederek denizin üzerin de etkili hareketler yapmanız gerekiyor bir de etraf da bulunan altınları da toplamalısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Su Motoru, Araba Oyunları 724, Yarış Oyunları kategorisin de yeni bir oyun ile tekrardan sizlerle. Su Motoru oyunun da sizlerden istenilen Su Motoru oyununa başladıktan sonra sizlere verilen motorun kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan rampalardan hızlı bir şekilde geçerek puan kazanmanız gerekiyor. Su Motoru oyunun da yapacaklarınız bunlar ile sınırlı değil bunların yanın da bir de altınları da toplayarak yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Su Motoru oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Yarış Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.