Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Tom ve Jerry Traktör Sürücüsü oyunu Traktör Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Traktör Oyunları > Tom ve Jerry Traktör Sürücüsü Oyunu

Tom ve Jerry Traktör Sürücüsü Oyunu

Tom ve Jerry Traktör Sürücüsü Oyunu
Oyun boyutu: 2.63 MB
Oynama: 12.253
Oyun Türü: Flash

Jery’nin İşi oyunun da peynirleri toplayarak para kazanmalısınız bu işlemleri yaparken karşınıza çıkacak olan engellere karşı dikkatli olmalısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Jery’nin İşi oyunun da sizlerden istenilen Jery’nin İşi oyununa birinci aşamadan başlayarak o aşama içerisin de Jery’e yardımcı olmanız. Jery’nin İşi oyunun da yapmanız gereken sadece Jery’nin traktörünü kontrol ederek platform üzerin de duran peynirleri toplamalısınız. Jery’nin İşi oyunun da bu işlemleri yaparken bir yandan da gözünüz parkurda olsun aksine tüm peynirleri dökebilirsiniz. Jery’nin İşi oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Traktör Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.