Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Dağa Tırmanış oyunu Araba Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Oyunları > Dağa Tırmanış Oyunu

Dağa Tırmanış Oyunu

Dağa Tırmanış Oyunu
Oyun boyutu: 8.93 MB
Oynama: 6.188
Oyun Türü: Flash

Yaşlı dedeyi evine ulaştırmalısın fakat bu işlemleri yaparken hızlı bir araca ihtiyacın olacak aracını oluştur ve tırmanmaya başla.

Oyun Nasıl Oynanır:
Dağa Tırmanış oyunun da yapmanız gereken yaşlı dedeye yardımcı olmanız. Dağa Tırmanış oyunun da zorlu dağa tırmanacak bir araba oluşturmanız gerekiyor fakat bu işlemleri yapabilmek için biraz para kazanmanız gerekiyor. Dağa Tırmanış oyunun da aracın zayıf hali ile gidebildiğiniz kadar ilerlemeniz ve para kazanmanız istenmektedir. Kazandığınız paralar ile de aracınızı geliştirerek daha da fazla ileriye gidebilirsiniz. Dağa Tırmanış oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.