Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Kral Yarışı oyunu Yarış Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Yarış Oyunları > Kral Yarışı Oyunu

Kral Yarışı Oyunu

Kral Yarışı Oyunu
Oyun boyutu: 5.84 MB
Oynama: 5.699
Oyun Türü: Flash

Kral Yarışı oyunun da aracınızı yönlendirerek parkur üzerin de etkili bir şekilde drift atarak puan kazanmanız gerekiyor.

Oyun Nasıl Oynanır:
Kral Yarışı, Araba Oyunları 724, Yarış Oyunları Kategorisin de yeni bir oyun ile tekrardan sizlerle. Kral Yarışı oyunun da sizlerden istenilen Kral Yarışı oyununa başladıktan sonra sizlere verilen aracın kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan rakiplerinizi geride bırakarak bir yandan da aracınızı virajlara göre kaydırmalısınız. Bu kaydırma sonucun da kazandığınız puanlar sizin galibiyetiniz belirleyecektir. Kral Yarışı oyunun da bu işlemlerin hepsini yapabilmek için ise, Klavye kontrollerinden faydalanabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Yarış Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.