Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Modifiye Et ve Yarıştır oyunu Yarış Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Yarış Oyunları > Modifiye Et ve Yarıştır Oyunu

Modifiye Et ve Yarıştır Oyunu

Modifiye Et ve Yarıştır Oyunu
Oyun boyutu: 776.01 KB
Oynama: 9.683
Oyun Türü: Flash

Yapmanız gereken bütçenize göre aracınızı modifiye etmek olacaktır daha sonra da yarışlara katılarak birinci olmalısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Modifiye Et ve Yarıştır oyunun da sizlerden istenilen Modifiye Et ve Yarıştır oyununa başlamadan önce eliniz de bulunan bir miktar para ile sizlere uygun bir araç satın almalısınız. Aracınızı satın aldıktan sonra onu garaja götürerek modifiye etmelisiniz. Modifiye Et ve Yarıştır oyunun da aracınıza uygun geliştirmeler yaptıktan sonra yarışlara katılarak birinci olmanız gerekiyor. Modifiye Et ve Yarıştır oyunun da kontrolleri ise, Fare ve Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

Benzer Yarış Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.