Araba oyunları sitesinde güzel bir oyun olan Yetenekli Şoför oyunu Araba Park Etme Oyunları arasında yerini alıyor.

Araba Oyunları > Araba Park Etme Oyunları > Yetenekli Şoför Oyunu

Yetenekli Şoför Oyunu

Yetenekli Şoför Oyunu
Oyun boyutu: 4.05 MB
Oynama: 5.970
Oyun Türü: Flash

Aracınızın kontrollerini yaparak karşınıza çıkacak olan engellerden hızlı bir şekilde sıyrılarak, Park alanına doğru ulaşmaşlısınız.

Oyun Nasıl Oynanır:
Yetenekli Şoför oyunun da sizlere verilen belirli bir süre içerisin de park alanın da uygun park noktalarına doğru aracınızı yönlendirmelisiniz. Yetenekli Şoför oyunun da farklı olan bir işlem var o da, Bir aşama içerisin de birden fazla farklı noktaya aracınızı park etmeniz isteniyor. Aracı park ederken, Hasar vermemeyi çalışmalısınız. Her bir başarılı görev sonucun da yeni bölümlere geçebilirsiniz. Yetenekli Şoför oyunun da kontrolleri ise, Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Yetenekli Şoför oyunun da herkese iyi eğlenceler.

Benzer Araba Park Etme Oyunları
Görmeye Değer Oyunlar

Copyright © 2011 ArabaOyunlari724.com
Sitemizde yayınladığımız çeşitli araba oyunları oyuncu ziyaretçilerimiz için sunulmuş eğlence amacı ile yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar çeşitli oyun üretici sitelerden derlenmiş olup oyunların hakları bu sitelere aittir. Araba oyunları sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için eklenti (Flash oyun, shockwave oyun ve unity 3d oyun) gerekiyor olabilir. Eklenti bilgilerine oyun geçiş sayfalarından hızlıca ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden oyuncularımız Gizlilik Politikası sayfamızdaki bilgileri kabul etmiş sayılırlar.